Praca w nieruchomościach może być dla Ciebie!

3 minuty

Gestor Home

To jedna z pierwszych firm w Polsce specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu najmem, dostarczająca właścicielom mieszkań zysk, najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo. Od trzech lat budujemy markę opartą o zaufanie i zadowolenie naszych klientów. Nowoczesne podejście do nieruchomości wpływa na stały rozwój firmy i zmianę polskiego rynku nieruchomości. Współpracujemy w modelu quasi-franczyzowym, w którym zdecydowaną większość mniej przyjemnych obowiązków bierzemy na siebie, Tobie pozostawiając to, co najprzyjemniejsze w pracy z ludźmi.

Obecnie poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Opiekun klienta / Zarządca nieruchomości

Opiekun to ktoś więcej niż agent czy pośrednik. To też nie do końca handlowiec czy zarządca. Opiekun Gestor Home to osoba dbająca o relacje z klientami, gwarantująca bezpieczeństwo wynajmu, potrafiąca odnaleźć się w nowych sytuacjach. Wykazująca się cierpliwością, sumiennością i odpowiedzialnością. Osoba stale poszerzająca swoje horyzonty.

Miejsce pracy, region:

Szczecin, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Katowice, Białystok, Olsztyn, Lublin, Rzeszów

Jeśli jesteś osobą:

Otwartą i potrafiącą poszukiwać nowych klientów, a przy tym lubisz budować długoterminowe relacje oparte na zaufaniu i usługi wysokiej jakości, szybko reagujesz w niestandardowych sytuacjach, jesteś sumienny i odpowiedzialny, a na dodatek interesuje Cię handel i rynek nieruchomości…

W zamian za:

Zaangażowanie, silną motywację do rozwoju własnego i firmy oraz bardzo dobrą organizację pracy własnej i chęć poszerzania wiedzy…

Otrzymasz:

Brak stresu związanego z planami sprzedażowymi i współpracę przy wykorzystaniu sprawdzonego know-how wraz z systemem szkoleń i wsparciem na każdym etapie współpracy, a także możliwości długofalowego rozwoju w strukturach firmy i wynagrodzenie prowizyjne stworzone z myślą o Tobie podparte szczerą, przyjazną atmosferą.

PRACUJ Z LUDŹMI, KTÓRZY CIĘ DOCENIĄ!

Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na biuro@gestorhome.pl

Rate this post