wyNajemca w nowej odsłonie!

2 minuty

Z ogromną przyjemnością piszę dzisiaj te słowa, witając Was wszystkich w zupełnie nowej odsłonie wyNajemcy – serwisie nadal poświęconemu nieruchomościom, nadal skupiającym się na praktycznych wskazówkach związanych z wynajmem mieszkań, nadal drążącym tematykę tam, gdzie nie chciał tego zrobić nikt inny, ale teraz w formie bardziej przystępnej i otwartej dla Was samych!

Co nowego na wyNajemcy

Nowa odsłona serwisu to zupełnie nowy layout, który pewnie już teraz rzucił Ci się w oczy. To większa prostota i szybszy czas ładowania stron oraz wpisów. To również pewne nowinki technologiczne, zaczerpnięte z najnowszych trendów w sieci.

Lepsza responsywność (dostosowanie do wielkości ekranów) mam nadzieję, przełoży się na większą przystępność zamieszczanych w serwisie treści, a sama kolorystyka będzie mniej męczyć oczy Was – czytelników, bez których ten portal nie mógłby istnieć.

To właśnie dla Was zmieniliśmy system komentarzy, który pozwoli na szybszą wymianę myśli zarówno na linii Czytelnik – Autor, ale i między Wami samymi, tej wspaniałej społeczności, która regularnie odwiedza wyNajemcę.

Powrót do pisania

Ostatnie pół roku było dla mnie przerwą w dzieleniu się z Wami nowymi artykułami, co spowodowane było chronicznym brakiem czasu na tworzenie treści. Dzisiaj wracamy do co tygodniowych artykułów.

Dziękuję serdecznie Jakubowi Jadczakowi i całemu Zespołowi z Esumo, którzy zadbali o najmniejsze detale nowej odsłony serwisu, która mam nadzieję przypadnie Wam do gustu.

Dziękuję przede wszystkim jednak Wam, bo bez Was ten serwis nie miałby sensu – dziękuję za słowa wsparcia i zachęty, które docierały do mnie z przeróżnych stron, co pozwoliło mi naładować akumulatory i wrócić do pełnego zaangażowania w wyNajemcę.

Oficjalnie wyNajemca powraca w nowej odsłonie, a już wkrótce dowiecie się o niespodziankach, które dla Was szykuję!

Do przeczytania! 🙂

Borysław Pasierbski