O mnie

Cześć!

Nazywam się Borysław Pasierbski

... i mam ogromną przyjemność prowadzić serwis wyNajemca.com.pl!

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Na co dzień rozwijam się jako przedsiębiorca i inwestor na rynku nieruchomości. Specjalizuję się w zarządzaniu najmem. Jestem fanem nowych technologii i przychodu pasywnego.

Jestem współzałożycielem wielokrotnie nagradzanej Orłami Nieruchomości firmy HOMtu świadczącej usługi kompleksowej obsługi najmu, doradztwa oraz pośrednictwa w kupnie i sprzedaży nieruchomości. Miałem przywilej szkolić i wdrażać dziesiątki osób rozpoczynających swoją drogę z zarządzaniem najmem.

Prywatnie szczęśliwy mąż i miłośnik przybranego czworonoga o przenikliwym, radosnym okrzyku.

Ten serwis tworzę dla Ciebie. Dzielę się wiedzą, byś mógł bezpiecznie wynajmować swoje mieszkanie i czerpać z niego stabilny przychód, wspólnie zmieniając obowiązujące na rynku standardy. Mam nadzieję, że znajdziesz tu miejsce dla siebie i staniesz się jednym z wyNajemców!

Borysław Pasierbski

Serwis wyNajemca.com.pl uruchomiłem w 2016 roku i od tamtej pory systematycznie udostępniam jego czytelnikom bezpłatną wiedzę związaną z takimi zagadnieniami, jak: wynajem mieszkania, sytuacja na rynku nieruchomości oraz formalności związane z podpisaniem umowy najmu.


Liczba unikalnych użytkowników na przestrzeni miesiąca waha się w okolicy 10-12 tysięcy i kilkuset stałych subskrybentów. W 2018 roku padł rekord, kiedy to serwis odwiedziło 293.774 unikalnych użytkowników. Do tej pory na współpracę z wyNajemcą zdecydowały się tysiące osób. Swoją wiedzę przekazuję w taki sposób, aby pomóc wynajmującym mieszkania w maksymalizacji zysków i podpisaniu bezpiecznej umowy z rzetelnym najemcą.
GEHOS sp. z o.o.
ul. Szafera 84/3
71-245 Szczecin
NIP 9552395797
Copyrights 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i marketing: