Współpraca

Chcesz zarabiać na wynajmie mieszkania?

Zacznij współpracę z wyNajemcą!

Nie działam tak, jak duże, ogólnopolskie serwisy do obsługi wynajmu nieruchomości. Oferta wyNajemcy opiera się na wieloletnim doświadczeniu. Dostępne publikacje na stronie i materiały w sklepie online to solidna dawka sprawdzonej i merytorycznej wiedzy. Dostępne materiały tworzę samodzielnie na podstawie własnych doświadczeń, przemyśleń i umiejętności - Borysław Pasierbski, wieloletni ekspert w dziedzinie zarządzania najmem.

Dbam przede wszystkim o kwestie merytoryczne i klarowne przekazywanie kluczowych informacji o najmie nieruchomości. Serwis wyNajemca to miejsce idealne dla osób, które chcą zacząć zarabiać pierwsze pieniądze na wynajmie mieszkania.

Moja oferta brzmi ciekawie? Zdecyduj się, a zyskasz liczne korzyści:

  • kompleksowe wsparcie merytoryczne,
  • dostęp do rzetelnej dawki wiedzy,
  • wiele pakietów wsparcia do wyboru,
  • przejrzyste warunki współpracy,
  • maksimum bezpieczeństwa.

Wynajem mieszkania może się opłacać!

Dlaczego warto współpracować z wyNajemcą?

Bogata oferta materiałów edukacyjnych

Moja propozycja to pełen pakiet produktów niezbędnych do optymalizacji działań związanych z wynajmem mieszkania. Daję nieograniczony dostęp do wzorów umów, książek i e-booków. Prowadzę też firmowego bloga związanego z rynkiem nieruchomości. To dodatkowy zastrzyk praktycznej wiedzy dla wynajmujących mieszkania.

Gwarancja zadowolenia albo zwrot pieniędzy

Decydując się na współpracę ze mną, zyskujesz gwarancję satysfakcji. Jeśli materiały szkoleniowe i wzory umów nie spełnią Twoich oczekiwań, masz 30 dni na zwrot dokonanego zakupu. Niemniej jednak, produkty w sklepie wyNajemcy zostały przygotowane tak, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich wynajmujących.

Kompleksowe wsparcie dla wynajmujących

Nie pozostawiam wynajmujących bez wsparcia. Gwarantuję bezpieczeństwo, spokój i pewność regularnych zysków z podpisanej umowy najmu nieruchomości. Proponuję nie tylko merytoryczne materiały dla wynajmujących. Mogę też przeprowadzić konsultacje telefoniczne albo zająć się profesjonalną obsługą wynajmu mieszkania.

Realna szansa na zwiększenie zysków

Współpraca z wyNajemcą to realna szansa na osiągnięcie odczuwalnych dochodów z wynajmu mieszkania. Wystarczy, że skorzystasz z solidnej dawki wiedzy, którą przygotowałem. Gotowe wzory umów i zastrzyk informacji z zakresu podatków i formalności związanych z najmem pomogą Ci w zwiększeniu efektywności wynajmu.

Zdecyduj się na wynajem i zacznij zarabiać!

Z wyNajemcą nie ponosisz ryzyka

Możemy nawiązać współpracę w zakresie kompleksowej obsługi wynajmu mieszkania. Jeśli nie masz możliwości lub po prostu nie chcesz na własną rękę zajmować się wynajmowaną nieruchomością - chętnie przejmę Twoje obowiązki. Mam za sobą wiele lat doświadczeń związanych z rynkiem nieruchomości. Wiem, jak przygotowywać umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze i zarządzać najmem, aby maksymalizować zyski. Wystarczy, że nawiążesz ze mną współpracę, a przestaniesz martwić się obsługą wynajmu mieszkania.

Sprawdzone rozwiązania na wyciągnięcie ręki!

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia

Działam kompleksowo, aby nie narażać swoich klientów na ryzyko utraty dodatkowego źródła dochodu z wynajmu mieszkania. Naszą współpracę możemy ograniczyć do konsultacji telefonicznej. W ten sposób podpowiem Ci, jak efektywnie wynajmować nieruchomości. Zachęcam też do zakupu książek i wzorów umów dla wynajmujących z mojego sklepu internetowego. Wszystkie dostępne materiały bazują na wieloletnim doświadczeniu i znajomości specyfiki branży nieruchomości.

Dlaczego współpraca z wyNajemcą ma sens?

Najczęstsze pytania o współpracę

Obsługuję osoby prywatne i podmioty gospodarcze w zakresie obsługi wynajmu nieruchomości. Współpraca ze mną to gwarancja bezpieczeństwa, solidności, spokoju oraz pełnego profesjonalizmu. Każdego klienta traktuję indywidualnie, aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.
Koszty związane z obsługą wynajmu mieszkania ustalam indywidualnie z klientem na podstawie złożoności sprawy, lokalizacji oraz preferencji wynajmującego. Pakiety materiałów pomocniczych, książki i wzory umów sprzedaję w rozsądnych cenach, które są przedstawione na stronie sklepu internetowego.
Serwis wyNajemca prowadzę już od 2016 roku. Z branżą nieruchomości miałem styczność już dużo wcześniej – jeszcze za czasów, kiedy mój ojciec był związany z branżą. Postanowiłem skorzystać z jego doświadczenia i przejąć know-how, aby świadczyć usługi obsługi wynajmu mieszkań na najwyższym poziomie.
Oczywiście, że nie. Zajmę się też rzetelną obsługą innych nieruchomości w ramach najmu okazjonalnego, instytucjonalnego i na pokoje, np. dla studentów. Potencjalnym klientom proponuję jednak zapoznać się z ofertą mojego sklepu online, gdzie są dostępne kompletne poradniki i wzory umów najmu. Dzięki temu nawet osoby bez doświadczenia mogą zacząć efektywnie wynajmować swoje nieruchomości.
GEHOS sp. z o.o.
ul. Szafera 84/3
71-245 Szczecin
NIP 9552395797
Copyrights 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i marketing: